De Sede. Par läder pallar, modell DS-9087.

2295749. De Sede. Par läder pallar, modell DS-9087.

Kubformad lapptäcke pall i mörkbrunt läder, HxBxD: ca. 40x52x53 cm.

Tecken på slitage, kraftig gnidning, sprickor och repor i läder. Sömmar lösta i botten av en pall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 464