PIEDESTAL, trä med dubbla marmorskivor, 1900-talets mitt.

229562. PIEDESTAL, trä med dubbla marmorskivor, 1900-talets mitt.

Piedestal med två marmorskivor som hyllplan och bemålat trästativ, fötter i form av lejontassar
24x24 cm
Höjd 65 cm.

Kraftigt slitage
Avslag
Färgbortfall
Övre skiva lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

24x24 cm
Höjd 65 cm.

Kraftigt slitage
Avslag
Färgbortfall
Övre skiva lös.

Antal besök: 1 452