INGRID HERRLIN. Skulptur, i form av väska.

2295573. INGRID HERRLIN. Skulptur, i form av väska.

Glaserat stengods, signerad I.Herrlin, höjd ca 5,5, längd 10,5 cm, djup 4 cm.

lagning.

Ingrid Herrlin (Född 1932)

Gör en kostnadsfri värdering!

lagning.

Ingrid Herrlin (Född 1932)

Antal besök: 319