BÄGARE, silver, Anders Backman, Hudiksvall, 1848.

2295549. BÄGARE, silver, Anders Backman, Hudiksvall, 1848.

Höjd 7 cm.

Mindre bucklor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 7 cm.

Mindre bucklor och slitage.

Antal besök: 367