HANS J WEGNER. Skrivbord, ek.

HANS J WEGNER. Skrivbord, ek.
2294848. HANS J WEGNER. Skrivbord, ek.

Höjd ca 73, 191x85, utfällbara skivans längd 61 cm.

Bruksslitage, märken, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Hans J Wegner (1914–2007)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken, repor.

Nyckel/nycklar finns.

Hans J Wegner (1914–2007)

Antal besök: 1 615