SKRIVBORD MED KLAFFAR, 1950/60-tal.

229468. SKRIVBORD MED KLAFFAR, 1950/60-tal.

Bredd 75 cm, Höjd 75 cm, Längd 120 cm. Inklusive klaffar längd 220 cm.

Bordsskivan med kraftigt slitage och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 740