SPEGEL, retro, 1900-talets andra hälft.

2294402. SPEGEL, retro, 1900-talets andra hälft.

Plastram.
Diameter, ca 39 cm.

Smärre fläckar, märken.
Mindre skador, papp bakstycke.

Gör en kostnadsfri värdering!

Plastram.
Diameter, ca 39 cm.

Smärre fläckar, märken.

Antal besök: 456