PARTI PORSLIN, 9 st, Kina samt Japan.

22942. PARTI PORSLIN, 9 st, Kina samt Japan.

Bl a 1700-tal. Skålar, fat samt såssnipa. Längd 5-21 cm.

Flertalet med skador samt nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 720