BO ÖRN. Komposition med fiol, noter och röd cirkel. Olja på duk. Signerad.

229383. BO ÖRN. Komposition med fiol, noter och röd cirkel. Olja på duk. Signerad.

80 x 80 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 80 cm.

Antal besök: 2 823