ETIENNEHYLLA, med fyra hyllplan, intarsiadekor, 1900-tal.

229355. ETIENNEHYLLA, med fyra hyllplan, intarsiadekor, 1900-tal.

Längd 68, bredd 28, höjd 132 cm.

Hyllplan med lite skador på ytan, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 618