ULF ABRAHAMSON. Skärgårdsmotiv, kolorit, signerad Ulf Abrahamsson, numrerad 115/150.

229330. ULF ABRAHAMSON. Skärgårdsmotiv, kolorit, signerad Ulf Abrahamsson, numrerad 115/150.

Storlek 62 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 62 x 39 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 7 194