UNIFORMER, 3 st, Kaptens grad, Svenska Armen. 1900-talets sista kvartal.

229328. UNIFORMER, 3 st, Kaptens grad, Svenska Armen. 1900-talets sista kvartal.

CBV Karlskrona. Olika storlek C48/D96/38.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 497