HANS VIKSTEN. "Segling", färglitografi, signerad Viksten 83, numrerad 35/280.

229318. HANS VIKSTEN. "Segling", färglitografi, signerad Viksten 83, numrerad 35/280.

Storlek 36 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Storlek 36 x 53 cm.

Ej examinerad ur ram.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 164