FOTBOLLSSPEL, Löwen Soccer Turnier, Nr 2000/1124.

229281. FOTBOLLSSPEL, Löwen Soccer Turnier, Nr 2000/1124.

Längd 143 bredd 73,5 höjd 91 cm.
9 bollar medföljer.

Slitage, skador. Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 bollar medföljer.

Antal besök: 1 074