Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
ERIK BIRGER GUSTAVSSON. Sittande modell, olja på duk, signerad samt daterad 97.
229228. ERIK BIRGER GUSTAVSSON. Sittande modell, olja på duk, signerad samt daterad 97.
65 x 47 cm.
Mindre repa.
Gör en kostnadsfri värdering!
65 x 47 cm.
Mindre repa.
Auktionshuset Kolonn
1 129