SOFFA, gustaviansk, 17/1800-tal.

229203. SOFFA, gustaviansk, 17/1800-tal.

Längd 179 cm.

Slitage, färgbortfall, renoverad och kompletterad, sprickor/smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 179 cm.

Antal besök: 1 233