SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-talets mitt.

229168. SPEGEL med KONSOLBORD, 1900-talets mitt.

Konsolbord längd 55, bredd 68, höjd 23 cm
Spegel längd 128, bredd 48,5 cm.

Slitage samt skador i förgyllning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 539