MATTA, orientalisk, Persien, 295x190 cm.

229157. MATTA, orientalisk, Persien, 295x190 cm.

Mörk botten med portal samt blomsterurnor. Signerad.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 991