SOFFBORD, Illum Wikkelsö, Danmark, 1960-tal.

229152. SOFFBORD, Illum Wikkelsö, Danmark, 1960-tal.

Rödbetsat lövträd samt rökfärgad glasskiva. Längd 134, bredd 87, höjd 53cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 349