KARMSTOLAR, 1 par, Rokokostil, 1950/60-tal.

229143. KARMSTOLAR, 1 par, Rokokostil, 1950/60-tal.

Klädda i plysch.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädda i plysch.

Åldersslitage.

Antal besök: 500