HALSBAND MED HÄNGE/BROSCH, silver, 1900-talets tredje kvartal.

22913. HALSBAND MED HÄNGE/BROSCH, silver, 1900-talets tredje kvartal.

Otydliga stämplar. Halskedja längd 59 cm. Hänge/brosch, höjd 4 cm. Vikt 34 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 857