SKEPPSMODELL, "Bluenose".

SKEPPSMODELL, "Bluenose".
2291376. SKEPPSMODELL, "Bluenose".

Ca 84 cm lång.
Ca 69 cm hög.

Slitage och skador. Lösa delar. Delar kan saknas. Ytsmuts.

Tema

Samlarhem efter sjökapten från Kyrkhult

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 84 cm lång.
Ca 69 cm hög.

Tema

Antal besök: 500