FRED LUNDGREN. Olja på duk, signerad.

229115. FRED LUNDGREN. Olja på duk, signerad.

Häst och släde. 72 x 92 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Häst och släde. 72 x 92 cm.

Antal besök: 5 735