ALVAR ALTO. Bänk, björkfanér, Artek, ej signerad.

229113. ALVAR ALTO. Bänk, björkfanér, Artek, ej signerad.

Höjd 45 cm, bredd 72 cm, djup 40 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 970