SÅSSKED, silver, troligen Barkander & Söhrling, Linköping, 1800-tal.

229091. SÅSSKED, silver, troligen Barkander & Söhrling, Linköping, 1800-tal.

Längd ca. 19 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 19 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 846