CHIFFONJÉ, björk, sent 1800-tal.

229079. CHIFFONJÉ, björk, sent 1800-tal.

Längd 109, bredd 45, höjd 128 cm.

Slitage samt fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt fanerskador.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 633