SÄNGSTOMME, gulmetall, 1900-talets senare del.

2290224. SÄNGSTOMME, gulmetall, 1900-talets senare del.

Bredd gavlar ca 200 cm.
Höjd gavlar ca 40 samt 60 cm.
Längd ca 200 cm.

Repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd gavlar ca 200 cm.
Höjd gavlar ca 40 samt 60 cm.
Längd ca 200 cm.

Repor, märken.

Antal besök: 336