TAVLA, grafiskt blad, "Sveriges Konungahus, dess huvudstad och folk" P.C. Kjellberg, Centraltryckeriet, Stockholm. 1800-tal.

229019. TAVLA, grafiskt blad, "Sveriges Konungahus, dess huvudstad och folk" P.C. Kjellberg, Centraltryckeriet, Stockholm. 1800-tal.

44,5 x 58,5 cm.

Slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

44,5 x 58,5 cm.

Slitage, fläckar, skador.

Antal besök: 669