LAMPBORD med mosaikskiva, 1 par, 1960/70-tal.

229001. LAMPBORD med mosaikskiva, 1 par, 1960/70-tal.

Längd 60, bredd 35, höjd 45 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 652