G. ADON. Olja på duk, "Grönfink", signerad G. Adon.

228936. G. ADON. Olja på duk, "Grönfink", signerad G. Adon.

37x45 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

37x45 cm.

Obetydligt slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 073