BIRGER OLSSON. Originallitografi, "Höstsol", signerad.
228933. BIRGER OLSSON. Originallitografi, "Höstsol", signerad.
40x31 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
40x31 cm.
Ej examinerad ur ram.
Leiflers Auktionshus
3 866