THOMAS WRIGHT, bordspendyl, Dorking, England.

2289326. THOMAS WRIGHT, bordspendyl, Dorking, England.

Fodral fanérat i mahogny, slag, dekorelement samt sidor med genombruten dekor mässing, lejonmaskaroner, urtavla daterad 1818, Höjd ca 58 cm, pendel finns.

Slitage, torrsprickor, uppdragsnyckel saknas, Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 543