LAMPBORD ett par, 6-kantigt, med glasskiva och näthylla.

228919. LAMPBORD ett par, 6-kantigt, med glasskiva och näthylla.

Fasettslipad glasskiva. Höjd 52, diam 70 cm.

Slitage, förekomst av slagmärken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 329