Stadsauktion Sundsvall
Silver & Metall
Silver
BREVKNIV, silver, James Dixon & Son, England. 1900-tal.
228859. BREVKNIV, silver, James Dixon & Son, England. 1900-tal.
Längd 23 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 23 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
960