ÖRHÄNGEN, med sten och diamanter, ett par, 18k guld.

228840. ÖRHÄNGEN, med sten och diamanter, ett par, 18k guld.

Örhängen med sten samt fyra diamanter vardera
Höjd 13 mm, vikt ca 2,15 gram
Stämplade GHA 750.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 mm, vikt ca 2,15 gram
Stämplade GHA 750.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 658