ÖRHÄNGEN, med pärlor och diamanter, ett par, 18k guld, vikt 2,53 gram.

228818. ÖRHÄNGEN, med pärlor och diamanter, ett par, 18k guld, vikt 2,53 gram.

Varje örhänge med tre odlade pärlor samt två diamanter
Stämplad 750
Höjd 10 mm, vikt ca 2,53 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämplad 750

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 759