SPELBORD, 1800-tal.

228795. SPELBORD, 1800-tal.

Ihopfällt mått Längd 94, bredd 46, höjd 77,5 cm.

Slitage, fläckar, lagningar, renoverat, kompletterat. Skiva något slagen.

Gör en kostnadsfri värdering!
228795. SPELBORD, 1800-tal.

Antal besök: 655