ROULETTEHJUL. Mässing. 1900-talets första hälft.

228778. ROULETTEHJUL. Mässing. 1900-talets första hälft.

Höjd ca 17 cm.
Diameter ca 49 cm.

Slitage.
Flitmatta saknas i flera fack.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17 cm.
Diameter ca 49 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 448