CARL MÅNSSON. 2 st, olja på duk, signerade.

22877. CARL MÅNSSON. 2 st, olja på duk, signerade.

Kustby, 33 x 45 cm.
Lada med byväg, 33 x 45 cm.

Fläckar. Kraftiga dukskador på en målning.

Carl Månsson (1892–1976)

Gör en kostnadsfri värdering!

Kustby, 33 x 45 cm.
Lada med byväg, 33 x 45 cm.

Carl Månsson (1892–1976)

Antal besök: 1 322