SKRIVBORD, ek, nyrenässans, 1800-talets slut.

228732. SKRIVBORD, ek, nyrenässans, 1800-talets slut.

Skrivskiva med nedsänkt galon. Ena sidan med lådor, öppningsbara hurtsar, med lådsektion, andra sidan med blindlådor. Höjd 73, längd 132, bredd 73 cm.

Slitage, repor och smärre slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 465