FÖRSTÄRKARE, Ampeg VT-40, 1970-tal.

2287283. FÖRSTÄRKARE, Ampeg VT-40, 1970-tal.

Rörförstärkare för gitarr. 60W. Volymmodul medföljer. Nyservad. Höjd 70, bredd 60, djup 28 cm.

Ej funktionstestad, men fungerar enligt uppgift. Ingen funktionsgaranti lämnas. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 471