GOLVLAMPA, Jugend. Luth Rosex Stockholn. 1900-talets första hälft.

228695. GOLVLAMPA, Jugend. Luth Rosex Stockholn. 1900-talets första hälft.

Stomme av patinerad smide, fäste i mässing samt skärm i glas. Höjd 140 cm i nuvarande läge.

Bruksslitage, ej funktiostestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 358