Auktionshuset Kolonn
Glas
Övrigt
BRICKOR, 2 st, glas, troligen 1960-tal.
228687. BRICKOR, 2 st, glas, troligen 1960-tal.
Ca 34 x 24 / 29,5 x 14,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 34 x 24 / 29,5 x 14,5 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
442