FISKTALLRIKAR, 6 st, "Fish" Johnson, Bros, England, 1900-tal.

228685. FISKTALLRIKAR, 6 st, "Fish" Johnson, Bros, England, 1900-tal.

Design 1, 2 och 3, två tallrikar av varje design. Diameter ca 26,5 cm.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 12 350