SOLSÄNG/TÄLTSÄNG, Bahmüller, 1970-tal.

2286796. SOLSÄNG/TÄLTSÄNG, Bahmüller, 1970-tal.

Hopfällbar.Ca 185 cm lång.
Ca 66 cm bred.
Ca 30 cm hög.

Bruksslitage, smuts & fläckar. Rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Hopfällbar.Ca 185 cm lång.
Ca 66 cm bred.
Ca 30 cm hög.

Antal besök: 2 583