RÖKBORD, med låda i sargen, 1930/40-tal.

228622. RÖKBORD, med låda i sargen, 1930/40-tal.

Längd 62, bredd 62, höjd 60 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 672