WIWEN NILSSON. Vas, silver, 1969, sexkantig, signerad, 197,6 gram.

228589. WIWEN NILSSON. Vas, silver, 1969, sexkantig, signerad, 197,6 gram.

Höjd 11,9 cm.

Bruksslitage.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 11,9 cm.

Bruksslitage.

Wiwen Nilsson (1897–1974)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 4 816