Garpenhus Auktioner
Konst
Grafik
BJÖRN DALH. Fjärilar på blommor, handkolorerad färglitografi, signerad och numrerad 10/80.
228586. BJÖRN DALH. Fjärilar på blommor, handkolorerad färglitografi, signerad och numrerad 10/80.
23x15 cm.
Gulnad.
Gör en kostnadsfri värdering!
23x15 cm.
Gulnad.
Garpenhus Auktioner
795