STEREOSKOP med BILDER, "The Perfecscope", 1900-tal.

2285819. STEREOSKOP med BILDER, "The Perfecscope", 1900-tal.

Ca 30 bilder.

Slitage, blekta bilder, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 30 bilder.

Antal besök: 433