BJÖRN JONSSON. Etsning, signerad och numrerad.

2285817. BJÖRN JONSSON. Etsning, signerad och numrerad.

Bildstorlek 35x24 cm, ramstorlek 48x37,5 cm. Signerad Björn Jönsson och numrerad 310/310.

Bruksslitage. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 307